Teambuilding

2 až 8 hod. zážitkové a tvůrčí dílny, prožitkové semináře, vícedenní harmonizace a tmelení kolektivů

Od roku 2006 pracujeme ve školních a sociálních zařízeních, pořádáme semináře pro různorodé skupiny rodinného i firemního charakteru. Školíme lektory a pedagogické pracovníky (akreditováno MŠMT). Vedeme účastníky našich kurzů a školení k načerpání sil, psychohygieně, vědomé relaxaci, rozvinutí tvořivosti a utříbení vědomostí. Aktivujeme celkově naše tělo a mysl, včetně nejstarších tzv. podkorových center mozku.

Programy HARMONITY pomáhají harmonizovat kolektivy, mají propracovaný teambuildingový efekt, a zároveň mají silný posilující a ozdravný účinek na jednotlivé účastníky na tělesné i psychické úrovni.

Naše programy jsou založeny na interakci a rozvoji osobitých hudebně pohybových a manuálních dovedností.

V současné době se zaměřujeme především na:

  • Zážitkové dílny pro uvolnění a utříbení načerpaných vědomostí vstupujeme v rámci již probíhajících cizích seminářů vědomostního charakteru či pořádáme zcela samostatné večery na daná témata.
  • Prožitkové semináře, kde se zaměřujeme cíleně na souhru kolektivu, doplnění energie a rozvoj sociálně emoční inteligence pomocí přirozených tónů, vůní a barev.
  • Tvůrčí dílny, kde vlastníma rukama v rámci kolektivu vytváříme společně uklidňující a stimulující přirozeně ladící a hrající antroposofické hudební nástroje, které zůstávají i po skončení v rukách zhotovitelů. Více zde: (TVOŘENÍ HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ).
  • Živá hudební vystoupení pro harmonizaci, podporu a vyladění léčivou hudbou s širokým spektrem alikvotních tónů, které dokáží vyvolat vznešenost původních obřadů a jsou spojením meditace s ohněm života. Více zde: (KONCERTY a VYSTOUPENÍ).
  • Relaxační masáže s živou hudbou jsou zcela originálním propojením přímého působení vibrací přírodních nástrojů a různých druhů masáží dle přání objednavatele. Vice zde: (HUDEBNĚ TĚLESNÁ MASÁŽ)    

Dle potřeby pořádáme různé délky seminářů: jednodenní (2 až 8 hodinové) a intenzivní vícedenní.

Pokud vás nabídka oslovuje, rádi se s vámi setkáme osobně přímo ve vašem prostředí nebo na místech našich aktivit.

Kontakt: Petr Broniš

Reference:

Česká cesta s.r.o. – Michal Macek, produkční
​+420 734 447 013, michal.macek@ceskacesta.cz, www.ceskacesta.cz

EKOZAHRADY – Jaroslav Svoboda: majitel, M: +420 733 213 722 – j.svoboda@ekozahrady.com, www.ekozahrady.com

Ma Prem Sugandho: E-mail: inner-alchemy@sugandho.com, v ČR Gaia Kamila Klapková: Tel.: +420 608 026 443, E-mail.: inner-alchemy@sugandho.cz, www.sugandho.cz

Bc. Jana Hegerová – ředitelka Mš Masná, + 420 / 222 311 538, www.msmasna.cz

Poděkování:

Reference k vašemu programu: Program  muzikoterapie pro zaměstnance koncipovaný jako team building vřele doporučuji všem, kteří ještě váhají, zda se tato metoda dá použít i ve školkách. Petr s Aditi nám nabídli program, ve kterém jsme si mohly zkusit hru na různé typy rytmických nástrojů, prožít si působení přírodních vůní, zkusit si zajímavou relaxační techniku a tím vším nás propojily barvy a zajímavé povídání o všech těchto oborech. Formou neverbálních her s nástroji jsme se dozvěděly jak si stojí náš kolektiv a jaká je úroveň naší spolupráce v týmu. Tento program nás před začátkem školního roku více propojil jako
kolektiv, podařilo se nám zapojit nové kolegyně a také jsme si prožily,  jak se třeba cítí  děti, když s nimi pracujeme v kolektivu a jak si může třeba i dospělá žena užívat radosti jen tak sama pro sebe a na chvíli se vrátit do bezstarostných  let. Děkuji Aditi a Petrovi jménem teamu Mateřské školky Masná a přeji hodně úspěchů. Bc. Jana Hegerová, ředitelka MŠ Masná, 6. 9. 2012

Dobrý den p. Broniš, také děkuji za velmi hezké odpoledne. Mezi ženami byla velká spokojenost z vašeho příjemného a nenásilného představení prožitkové muzikoterapie. Je úžasné, jak dokážete šířit klid a pohodu. Hanka Teplíková, 14.6.17

Další informace na téma kolektivního sjednocení metodou FyMuSti najdete také na odkaze: http://harmonity.nolimit.cz

Zapsal a na Váš zájem se těší Petr Broniš